Храм преподобномученицы Евдокии. Село Криничное

Храм преподобномучениці Євдокії в селі Криничне побудовано за кошти ПСП "Україна",в особі Петренка Анатолія. Будівництво храму розпочато в 2007 році, а освячення його відбулося 14 березня 2008 року.

Біля храму встановлена каплиця на честь ікони Божої Матері "Споручниця хлібів", а також меморіали "Жертвам голодомору" та "Матерям-вдовам" Великої Вітчизняної війни.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua