Свято-Троицкий храм. Село Новгородка

В Новгородці було три храми, по одному на кожний куток. Центральною й найбільшою була Свято-Троїцька церква. Вона ж і найстаріша, фактично ровесниця села, збудована в 1781 році.

Під час боїв у 1944 році була пошкоджена, після війни жителі розібрали. В 1946 році церкву зробили із житлового будинку яка проіснувала до 2010 року.

Новий храм збудований з 2005 по 2010 роки, меценатом Миколою Дмитровичем Монашком.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua