098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Правлячий архієрей очолив Хресну ходу у Долинському благочинні

31 серпня 2021 року Високопреосвященніший Боголєп, архієпископ Олександрійський і Світловодський, очолив Хресну ходу в честь ікони Божої Матері "Всецариця" . 

О 7:50 ранку духовенство, гості та прихожани Долинського благочиння зустріли Владику біля Свято-Успенського храму і о 8:00 почали ходу до купелі присвяченій іконі Божої Матері "Всецариця", а також храму на честь Успіння Богородиці. По закінченню ходи було проведено Чин освячення новозбудованого храму та образу Божої Матері "Всецариця", також  було звершено Божественну Літургію. 
Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Михайло Бобурка, благочинні Бобринецького та Компаніївського, Олександрійського та Петрівського округів та настоятель храму і благочинний Долинського округу протоієрей Віктор Місяйло. 
По закінченні молитовної частини Правлячий архієрей привітав всіх із знаменною подією та нагородив благодійників та учасників будівництва: Кристенко Андрія, Коновалова Владислава, Щекочіхіна Максима, Колєснікова Дениса, Сотніченка Максима, Олєйнік Оксану, Кошман Людмилу, Тупоту Георгія. 


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua