Правлячий архієрей освятив новий храм

21 серпня 2021 року Високопреосвященніший Боголєп, Архієпископ Олександрійський і Світловодський, звершив архіпастирський візит до Петрівського благочинного округу до села Червонокостянтинівка.
Владика звершив Чин освячення новоутворенного храму на честь Святих Рівноапостольних Костянтина і  Єлени, та була відслужена святкова Божественна Літургія.
Архієрею співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Бобурко, благочинний Петрівського округу протоієрей Димитрій Городецький, настоятель ігумен Варфоломій Зінухов, протодиякон Кіріл Божко, священство округу та гості сусідньої Криворіжської єпархії.
По завершенні Богослужіння Архієпископ Боголєп звернувся до пастви з вітальним словом, виголосив слова підтримки та настанови і побажав подальшого розвитку громади в лоні Української Православної Церкви.
Парафію було відзначено єпархіальною нагородою Священномученника Миколая Іскрівського в обличчі прихожанки, трудівниці Томаг Матрони Афанасіївни.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua