098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Правлячий архієрей провів в останню путь архімандрита Макарія

8 квітня 2022 року Високопреосвященніший Боголєп, архієпископ Олександрійський і Світловодський, звершив літургію Передосвячених дарів у храмі на честь Різдва Божої Матері с.Червонокам’янка Олександрійського округу.

Саме на цьому приході близько 50-ти років молитовно служив покійний архімандрит Макарій (Михайленко). По завершенні богослужіння було розпочато Чин поховання духовника єпархії. У співслужінні з численними священниками з різних куточків єпархії Владика провів в останню путь пастиря, котрий при житті шанувався і після свого переходу у вічність залишиться у пам’яті кожного, хто його знав. 

Видео: 


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua