098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Правлячий Архієрей звершив літургію у Світловодську та привітав благочинного

2 липня 2022 року Високопреосвященніший Боголєп, архієпископ Олексанлрійський і Світловодський, звершив літургію у храмі Покрова Божої Матері у м.Світловодськ, де з 1 липня перебувають мощі блаженносповідниці Іуліти. 
Його Високопреосвященству співслужили священники двох благочинних округів: Онуфріївського та Світловодського, а також секретарі єпархії та благочинні відповідних округів. 
Після завершення урочистого богослужіння Владика звершив молитву до святої та помазав духовенство та вірян єлеєм. У своїй проповіді архієрей зазначив непересічність цієї події для Світловодщини, адже це місто стало одним з небагатьох, де з моменту прославлення блаженносповідниці перебували її святі мощі. 
Також, у цей день відзначає своє народження благочинний Світловодського округу протоієрей Олександр Коваленко. Його Високопреосвященство підкреслив наполегливі та плідні труди священника, побажав довгих та благословенних Богом літ. 


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua