098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Приютівка попрощалася із захисником

11 травня, у селищі Приютівка попрощалися з  Сергієм Кальницьким — Героєм України, який загинув у боях за незалежність нашої держави. 
Сергій Сергійович був мобілізований до лав Збройних сил України ще у 2015 році, кілька років служив в АТО/ОСС. 27 квітня прийшла трагічна звістка, у бою на Донеччині він загинув захищаючи свою землю.Сьогодні прийшли попрощатися з загиблим воїном рідні, друзі, близькі , а також побратими, жителі громади, духовенство та представники місцевої та районної влади. Чин православного поховання звершили священники Олександрійської єпархії УПЦ,  благочинний Олександрійського округу протоієрей Олексій Микитенко,  воєнний капелан протоієрей Олександр Шнякін, священники Приютівської громади протоієрей Іоан Шевчук та ієрей Дімітрій Бібіков .
Від імені духовенства округу  висловлюємо співчуття родині Героя та просимо всіх молитись за упокій його душі.
Вічна пам’ять всім загиблим Захисникам України!


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua