098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

З благословення Високопреосвященнішого митрополита
Олександрійського та Світловодського Боголепа

Сьогодні вшанували блаженносповідницю Іуліту та звершили молитву за Україну

За благословінням Високопреосвященнішого Боголєпа, митрополита Олександрійського і Світловодського, 17-го травня 2023 року у Свято - Покровському храмі смт.Петрове відбулися урочистості з нагоди дня пам‘яті обрітення мощів блаженносповідниці Іуліти Петровської.
Служили молебінь з акафістом святій, а на Божественній Літургії піднесли молитви за Україну, її військо і владу. Молилися за тих, хто в полоні і безвісти зниклих. За мир і спокій на нашій землі. Просили матушку Іуліту про її заступництво, адже вона пережила складне життя, в якому були випробовування і війною в тому числі.
Після Хресної ходи зі словами проповіді до присутніх звернувся благочинний Компанієвського округу протоієрей Євгеній Гуменюк.

 

Прес-служба Петрівського округу


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2023. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua