Послания

Собор Української Православної Церкви (далі – Собор), який відбувся 27 травня 2022 року в місті Ки
Вже майже три місяці Український народ мужньо борониться від військового нападу Російської Федерації, яка вторглася на територію нашої суверенної і незалежної Держави. Щодня ця жорстока війна забирає життя синів і дочок України.
ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОГО БОГОЛЄПА, АРХІЄПИСКОПА ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО ТА СВІТЛОВОДСЬКОГО, ПАСТИРЯМ, ДИЯКОНАМ, ЧЕРНЕЦТВУ Й УСІМ БОГОЛЮБИВИМ ЧАДАМ      ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
Милістю Божою розпочинаються ті благословенні дні, коли Церква звертає нашу увагу на найголовніше – спасіння наших душ! Церква посилено намагається розбудити в нас покаянне почуття.
Возлюблені у Христі Преосвященні владики, отці, браття і сестри! Дорогий Український Народе!
Звернення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія до вірних та до громадян України.  Дорогі брати і сестри! Вірні нашої Української Православної Церкви!
Рождественское послание Высокопреосвященного Боголепа архиепископа Александрийского и Светловодского всечестным. пастырям, монашествующим и всем верным чадам
*Ваше Высокопреосвященство, дорогой Владыка Боголеп!
Ваше Высокопреосвященство Высокопреосвященнейший владыко и милостивый Архипастырь!                                Дорогой Владыка Боголеп !                                 Сердечно поздравляем Вас с днем рождения!
11 листопада 2021 року – 125 років від дня освячення Покровської церкви в повітовому місті Олександрії 29 жовтня (за старим стилем)

Сторінки

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua