098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

З благословення Високопреосвященнішого митрополита
Олександрійського та Світловодського Боголепа

Святые епархии

У 1990 році відійшла до Господа, глибоко віруюча людина, сподвижниця священномучеників Адріана та Димитрія Олександрійських , Агафія Авраменко. В середині 30-х років ХХст. вона була обрана головою релігійної громади Свято- Покровського храму м.
17 октября 1954 г. в г. Херсоне завершился земной путь архимандрита Варсонофия (Юрченко). Случаев посмертной помощи и подтверждённых фактов исцелений как на месте захоронения старца, так и вдалеке от Херсона, великое множество. 28 марта 2008 г.
ВСТУПЛЕНИЕ   Якоже плод красный Твоего спасительнаго сеяния, земля Русская приносит Ти, Господи, и вся святыя в той просиявшия. Тех молитвами в мире глубоце церковь
Жизнеописание священника Иакова Илличевского.  
Житие священномученика Адриана Александрийского Адриан Иоаннович Вожаков (1887- расстрелян 25 ноября 1937г.),
Жизнеописание священника Василия Слотвинского.  
Жизнеописание священника Александра Балануцы.
                                  ДЕТСТВО И ЮНОСТЬ
У XX столітті просіяли високим подвигом мучеництва і сповідання новомученики і сповідники православні.

Сторінки

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2023. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua