Рождественское послание Высокопреосвященного Боголепа архиепископа Александрийского и Светловодского всечестным. пастырям, монашествующим и всем верным чадам  Александрийской епархии Украинской Православной Церкви. Возлюбленные о Господе...

Наші банківські реквізити

Управління Олександрійської єпархії УПЦ, ЄДРПОУ 35615671; р/р UA263234750000002600130117920 (2600130117920)/323806\2600301(UAH), ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк", МФО 323475.

У Кропиницькому презентували спільну книгу священика Олександрійськоі єпархії та відомого історика

21 вересня 2021 року, у свято Різдва Пресвятої Богородиці, в приміщенні обласної бібліотеки ім.Чижевського (м.Кропивницький), відбулася презентація книги Добровеличківська чудотворна ікона Божої Матері, названа Ревуцькою". Ця ікона була однією з двох святинь тогочасного південного краю (другою була Касперівська), яка вперше проявила свою чудотворну дію в першій чверті ХІХ ст. Упорядником книги є голова комісії з канонізації святих Олександрійської єпархії прот.Євгеній Гуменюк, науковим редактором - заслужений економіст України, відомий історик-краєзнавець Анатолій Пивовар, за ініціативою якого була здійснена ґрунтовна праця над виданням. Останнє містить історичну розвідку про ікону, а також унікальні архівні матеріали щодо чудес, які сталися в результаті молитв перед іконою, та щодо розслідування на предмет її чудодійності. В дар Кіровоградській єпархії був піднесений список Ревуцької ікони на знак благословення цієї землі Пресвятою Богородицею.

Видео:

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua