098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

У Світловодську відбулася знаменна подія - храм відвідала свята блаженносповідниця

1 липня 2022 року з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа до Свято-Покровського собору м.Світловодська привезли мощі святої блаженносповідниці Іуліти Педан. 
На честь цього дня було звершено Всенічне Бдіння на чолі з архієреєм та у співслужінні секретаря єпархії протоієрея Михайла Бобурки, благочинного та настоятеля протоієрея Олександра Коваленка, благочинного Олександрійського округу протоієрея Олексія Микитенка, архімандрита Серафима (Краснова) та духовенства округу. 
Чимало вірян прийшли вшанувати святу та звернутися до Господа перед мощами святої про Його милосердя до нас та нашої Рідної України. 


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua