В єпархії відбулася історична подія

В Олександрійскій єпархії відбулась історична подія: 29 червня 2022 р. з благословення Високопреосвященнішого Боголєпа на місці, де у другій половині XVIII століття знаходився Ново-Сербський, Спасо-Преображенський чоловічий монастир, вперше після 200-літньої перерви відбулася Божественна літургія, яку звершив ієромонах Досифей (Овчаренко).

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua