098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

З благословення Високопреосвященнішого митрополита
Олександрійського та Світловодського Боголепа

В Олександрії відбувся показ відомого документального фільму

19 вересня 2021 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Олександрії відбулася знаменна подія - прем'єра документального україно-грецького фільму "Де ти, Адаме". З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа показ проходив у приміщенні у минулому частково зруйнованого  собору Олександрії.

На початку відкриття показу виступив владика Боголєп і розповів про те, як це важливо для Олександрії, єпархії та звичайної людини, адже тема фільму торкається головного - образ Адаму до гріхопадіння. 
Також, важливим був виступ режисера Олександра Запорощенка, котрий розкрив історію створення фільму та шлях до визнання. 
У фільмі відкривається завіса тайни життя ченців Дохіарського монастиря Греції. Показаний зв'язок між природою, трудом, молитвою, труднощами монастирського повсякдення та внутрішніми подвигами. У центрі один із старців, досвід якого являє нам шлях до втраченого Адаму, котрий був до гріхопадіння. 

Видео: 


Подпишитесь на нас в Telegram

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2023. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua