В Петрівському окрузі вшанували святу Іуліту

За благословінням Високопреосвященнішого Боголєпа, Архієпископа Олександрійського і Світловодського, 8 квітня 2022 року в Свято-Покровському храмі селища Петрове, Петрівського благочинного округу Олександрійської єпархії УПЦ , відбулося шанування дня пам‘яті блаженносповідниці Іуліти, яка в цей день в далекому 1955 році своєю душею предстала перед Господом і стала жителькою Царства Небесного.
Літургію Передосвячених Дарів очолив благочинний Компаніївського благочинного округу протоієрей Євгеній Гуменюк. Йому співслужили настоятель храму, благочинний Петрівського округу протоієрей Димитрій Городецький, протоієрей Михайло Царук, протоієрей Микола Бойко та протоієрей Олександр Камочкін.
По завершенні літургії було виголошено слова проповіді про життя та духовні звершення матушки Іуліти. А на молебні молилися за мир в Україні, за наших захисників, лікарів, волонтерів.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua