В с.Успенка освятили місце під будівництво нового храму

Храмове свято в с.Успенка.

28 серпня 2021 р. Релігійна громада с.Успенка Онуфріївського благочинного округу відзначила храмове свято на честь Успіння Пресвятої Богородиці. Незважаючи на всі труднощі, через які довелося пройти за останній рік (адже у релігійної громади було відібрано храм), до свята вдалося підготуватися належним чином. Святкову літургію очолив благочинний, протоієрей Микола Чутора, у співслужінні настоятеля протоієрея Іоана Ониська та протоієрея Федіра Іваника. Підтримати релігійну громаду села в цей день приїхали прихожани з сусідніх населених пунктів.
   Після літургії відбулася хресна хода до місця, придбаного громадою для будівництва нового храму.
   З благословення Високопреосвященнішого Боголєпа, Архієпископа Олександрійського і Світловодського, було звершено чин освячення земельної ділянки, на якій планують звести новий храм Української Православної Церкви.
   Релігійна громада с.Успенка просить в усіх небайдужих молитвенної підтримки та благодійної допомоги, щоб вдалося втілити мрії про новий храм у життя.
   Пожертвування на будівництво храму можна відправляти на карту ПриватБанк: 5168 7574 2920 2213 - Онисько Іван Іванович.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2022. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua